Двері автоматичні

Атоматичні двері

Фірма САЮ вже багато років займається виробництвом автоматичних дверей і воріт. Крім того, ми надаємо послуги з обслуговування подібних конструкцій на всіх етапах їх функціонування. Серед клієнтів нашої фірми існує великий список великих компаній, які зводять об’єкти будівництва по території всієї нашої країни. Така довіра ми заслужили завдяки чесних відносин з нашими клієнтами і високій якості матеріалів, які ми використовуємо в процесі виготовлення і обслуговування об’єктів. Більш детально з повним асортиментом нашої компанії ви зможете ознайомитися на офіційному сайті нашої компанії або ж, зателефонувавши за номером телефону.

Автоматичні розсувні двері

Автоматичні розсувні двері є сучасною і технологічною конструкцією, яка використовується найчастіше в великих торгових або бізнес об’єктах для зручності працівників і відвідувачів. Зокрема, двері встановлюються і в таких об’єктах:
 • Великі торгові центри;
 • Магазини;
 • Ресторани;
 • Аптеки та ін.
Якщо ви плануєте провести установку автоматичних дверей, вам буде потрібно скористатися послугами наших фахівців, які зможуть виконати всі роботи якісно і в вкрай короткий термін. Своє функціонування орні автоматичні двері виконують за допомогою блоку управління, приводу, датчиків руху і фотоелементів. Кожен з цих елементів конструкції грає важливу роль в роботі всього механізму конструкції, тому вам обов’язково необхідно час від часу викликати фахівця, який зможе виконати огляд конструкції і деякі ремонтні роботи в тому випадку, якщо вони необхідні. У тому випадку, якщо ви не виконали огляд, і сталася поломка одного з елементів, ви зможете виконати ремонт, проте в такому випадку, він обійдеться дорожче.

Які види дверей існують

Існує кілька видів автоматичних дверей, які відрізняються за багатьма характеристиками, в тому числі і методом їх функціонування, зовнішніми характеристиками, функціональними можливостями і вартістю. Наприклад, автоматичні кутові двері можуть бути встановлені в спеціальний отвір у формі кута. Така конструкція зможе унікально доповнити інтер’єр приміщення, також двері зможуть візуально збільшити площу приміщення і дадуть більше світла. У таких дверях встановлюється два двигуни, за рахунок чого максимально підвищується безпека конструкції. У разі поломки, спрацьовує автоматична система відкриття дверей, тому жоден відвідувач не постраждає. Великі компанії з великим потоком відвідувачів можуть розглянути варіант установки радісних конструкцій, які значно збільшують пропускну здатність конструкції, а також зможуть доповнити інтер’єр будь-якого об’єкта, і продемонструвати статус його власника. Автоматичні радісно двері функціонують за допомогою аналогічної системи, яка входить в конструкцію стандартних розсувних конструкцій. Тому варто не забувати про своєчасне обслуговування системи і конструкції, щоб уникнути подальших проблем. Ремонт автоматичних дверей Ремонт автоматичних дверей виконується за допомогою наших досвідчених фахівців, які виконають всі етапи швидко і якісно. Крім профільної освіти, кожен наш працівник має багаторічний досвід у виконанні таких робіт, тому ви можете не турбуватися про те, що всі роботи буду виконані якісно і швидко. Для того щоб замовити конструкцію або скористатися послугами наших співробітників, ви можете скористатися нашим офіційним сайтом або зателефонувати за номером телефону.

Основні переваги автоматичних дверей:

 • Висока продуктивність-автоматичні двері впевнено справляються з великим потоком клієнтів.
 • Налаштування- можливість налаштувати режим роботи автоматичних дверей, що задовольнить Ваші потреби.
 • Енергосбереження- автоматичні двері скорочують кількість енергії, споживаної в місцях з кондиціонуванням повітря, за рахунок скорочення часу, необхідного для зачинення дверей.
 • Доступ для людей з обмеженими можливостями- автоматичні двері полегшують доступ в приміщення людям з обмеженими можливостями.
 • Чистота- автоматичні двері допомагають підтримувати чистоту в приміщенні, зводячи до мінімуму забруднення із зовні.
 • Гігієна та здоров’я- автоматичні двері позбавляють від необхідності торкатися до дверей руками і тим самим запобігає непотрібну передачу бактерій та інших шкідників, що не менш важливо під час пандемії.
 • Розкіш- автоматична дверь надає Вашому приміщенню розкішний вигляд, виділяючи його серед фасадів інших приміщень.
 • Комфорт- дуже зручно для тих, хто приходить і йде з покупками або сумками в руках, дітьми або багатьом іншим.
 • Дизайн і естетіка- автоматичні двері надають свободу у відповідності з архітектурними вимогами створіннями дизайну інтер’єру.